Osoby prywatne

Zastanawiałeś się kiedyś co trzeba zrobić żeby jeździć jak kierowca rajdowy? To proste, trzeba trenować! Ale nie każdy trening daje optymalny efekt, dla tego zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i przemyślanym, indywidualnie dobranym programom szkoleniowym, przygotowanym przez Michała. 

Szkolenia indywidualne na torze

Chcesz doskonalić swoją technikę prowadzenia samochodu i poczuć się pewnie w każdej sytuacji za kierownicą? Szkolenie indywidualne z Michałem to dawka ogromnego doświadczenia zebranego na trasach rajdowych WRC całego świata, przekazana w dostępny i przyjazny sposób. Nie ważne czy jesteś zawodowcem czy dopiero poznajesz świat motoryzacji. Program szkolenia dostosowany jest do potrzeb i poziomu każdego kursanta.

Szkolenia odbywają się na torze Silesiaring w Kamieniu Śląskim. Czas trwania zajęć to ok 4 godziny.

Przykładowy harmonogram zajęć

10.00-10.30: wprowadzenie teoretyczne, przygotowanie do jazdy

10.30-11.00: rozgrzewka na torze

11.00-12.00: zajęcia na płytach poślizgowych, wywołanie i opanowanie poślizgu

12.00-13.00: jazdy po pełnej nitce toru, ćwiczenie toru jazdy, punktów hamowań

13.00-13.30: przerwa

13.30-14.30: zajęcia na płytach poślizgowych, elementy driftu

14.30-16.00: jazdy po pełnej nitce toru, próba czasowa, optymalizacja lini jazdy oraz wykorzystania samochodu

16.00: koniec zajęć  

Najlepszym sposobem na podniesienie umiejętności jest trening za kierownicą własnego auta i to rozwiązanie jest rekomendowane. Nie martw się o sprzęt. Program jazd nie obciąża samochodu w ekstremalny sposób. Opony i klocki hamulcowe będą nosiły ślady nieco innej niż zwykle pracy ale nic poza tym.

Niech chcesz jeździć swoim autem? Nie ma problemu. Do dyspozycji mamy samochody szkoleniowe takie jak BMW M2 Competition.


Chcesz przyjechać w z drugą osób? Zapraszamy!

W szkoleniu może uczestniczyć 2 kierowców w osobnych samochodach w tym samym czasie lub zmieniać się za kierownicą jednego auta. Czas Michała zostanie podzielony pomiędzy uczestników. 


Zapraszam do kontaktu:

@: biuro@kosciuszko.com.pl 
FB: https://www.facebook.com/MichalKosciuszko/