Szkolenie na torze

Zastanawiałeś się kiedyś co trzeba zrobić żeby jeździć jak kierowca rajdowy? To proste, trzeba trenować! Ale nie każdy trening daje optymalny efekt, dla tego zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i przemyślanym, indywidualnie dobranym programom szkoleniowym, przygotowanym przez Michała. 

Trening indywidualny

Chcesz doskonalić swoją technikę prowadzenia samochodu i poczuć się pewnie w każdej sytuacji za kierownicą? Szkolenie indywidualne z Michałem to dawka ogromnego doświadczenia zebranego na trasach rajdowych WRC całego świata, przekazana w dostępny i przyjazny sposób. Nie ważne czy jesteś zawodowcem czy dopiero poznajesz świat motoryzacji. Program szkolenia dostosowany jest do potrzeb i poziomu każdego kursanta.

Szkolenia odbywają się na torze Silesiaring w Kamieniu Śląskim. Czas trwania zajęć to ok 4 godziny.

Przykładowy harmonogram zajęć

9.00-9.30: wprowadzenie teoretyczne, przygotowanie do jazdy

9.30-11.00: pierwsza część jazd torowych

11.00-12.00: zajęcia na płytach poślizgowych, wywołanie i opanowanie poślizgu

12.00-13.00: trening na pełnej nitce toru, ćwiczenie toru jazdy, punktów hamowań


Najlepszym sposobem na podniesienie umiejętności jest trening za kierownicą własnego auta i to rozwiązanie jest rekomendowane. Nie martw się o sprzęt. Program jazd nie obciąża samochodu w nadmierny sposób. Opony i klocki hamulcowe będą nosiły ślady użytkowania torowego ale nic poza tym.

Niech chcesz jeździć swoim autem? Nie ma problemu. Do dyspozycji mamy samochody szkoleniowe takie jak Porsche GT4, rajdowe Subaru Impreza STI, BMW M4 Competition, BMW M2 Competition.


Chcesz przyjechać w z drugą osób? Zapraszamy!

W szkoleniu może uczestniczyć 2 kierowców w osobnych samochodach w tym samym czasie lub zmieniać się za kierownicą jednego auta. Czas jazd zostanie podzielony pomiędzy uczestników. 


Skorzystaj z jednego z naszych samochodów:

Porsche GT4
Rajdowe Subaru Impreza STI

BMW M4 Competition

BMW M2 Competition

Zapraszam do kontaktu:

@: biuro@kosciuszko.com.pl
FB: https://www.facebook.com/MichalKosciuszko/