Osoby prywatne

Zastanawiałeś się kiedyś co trzeba zrobić żeby jeździć jak kierowca rajdowy? To proste, trzeba trenować! Ale nie każdy trening daje optymalny efekt, dla tego zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i przemyślanym, indywidualnie dobranym programom szkoleniowym, przygotowanym przez Michała. 

Szkolenia indywidualne

Chcesz doskonalić swoją technikę prowadzenia samochodu i poczuć się pewnie w każdej sytuacji za kierownicą? Szkolenie indywidualne z Michałem to dawka ogromnego doświadczenia zebranego na trasach rajdowych całego świata, przekazana w dostępny i przyjazny sposób. Nie ważne czy jesteś zawodowcem czy dopiero poznajesz świat motoryzacji. Program szkolenia jest dostosowany do potrzeb i poziomu każdego uczestnika.   

Szkolenia VIP

Szkolenie w systemie "tailor maid" czyli przygotowane specjalnie dla Ciebie. W ramach tego szkolenia jedziemy na wybrany tor i jeździmy dowolnym samochodem w zależności od Twoich preferencji i umiejętności. Możemy zająć się całą logistyką wyjazdu, czyli rezerwacją toru, samochodu, przelotu, hoteli itp. Ty masz jedynie cieszyć się jazdą i czerpać jak najwięcej z tego szkolenia. Oferujemy treningi w Polsce oraz najpiękniejszych miejscach całej Europy.